Pobierz aplikację na telefon »
Przemyśl i okolice z PRZYGODĄ i HUMOREM

Przemyśl i okolice z PRZYGODĄ i HUMOREM


Zwiedzanie Przemyśla i okolic z przewodnikiem ( w językach polskim, niemieckim, angielskim)szlakiem, który tradycyjnie przemierzały orszaki naszych władców i karawany kupców z całego świata. Podążając drogą  tajemnic zasnutych mgłą historii, zobaczymy najbardziej znane   i zadziwiające zabytki.

  A to wszystko podane z humorem !


Tajemniczy Przemyśl w pigułce

Co robi niedźwiedź na przemyskim rynku? Jak to się stało, że  jeden  z największych skarbów magii Europy znajduje się właśnie w Przemyślu? Skąd i dlaczego tak wiele wiedziano przed wiekami o Przemyślu w Rzymie?

od  50 zł /h 


Zamek w Krasiczynie

Położony na trakcie Przemyśl-Sanok, w pobliżu przeprawy przez San, zamek w Krasiczynie należy do najpiękniejszych pomników polskiego renesansu.

od  50 zł /h  

">Poznaj magię Doliny 4 Stawów.

Wszystkich, którzy poszukują odmiany od weekendów w mieście, zapraszamy do Doliny Czterech Stawów! 26 kilometrowa droga od Przemyśla zaprowadzi Państwa do bajkowej krainy ciszy, spokoju, zieleni i wody...

10 - 50 zł /os. 

Przemyskie Sacrum i Profanum

Historia miasta wpisana w kościoły czyli Przemyskie Sacrum  i Profanum. Przemyskie Stare Miasto zdominowały przez wielki monumentalne i pełne tajemnic świątynie...

od  50 zł /h 

">Przemyśl - ta joj na wesoło

Chcecie posmakować Państwo prawdziwej przemyskiej gwary - mieszanki akcentu  lwowskiego i wschodniego polskiego, austriackich określeń? „Spotkamy my sie na polu, za winklem”.

od  50 zł /h  


">


Masz mało czasu, a chcesz zobaczyć jak najwięcej?

Jesteś w Przemyślu po raz pierwszy?

Połącz zwiedzanie Przemyśla i okolic  z Przygodą i Humorem !


ul Franciszkańska 3, 37-700 Przemyśl

577 - 015 - 755

przemysl.guide@gmail.com

www.przemysl.guide