Pobierz aplikację na telefon »
Przemyskie Biuro Podróży „Bukowina”

Przemyskie Biuro Podróży „Bukowina”

Rodzaj usług: organizacja imprez dla grup i osób indywidualnych, sprzedaż: wycieczek, biletów autokarowych i lotniczych, wczasów, ubezpieczeń, pośrednictwo wizowe.


Zapraszamy do Przemyśla!

To przepiękne, stare – sięgające VII wieku miasto. Miasto pełne wspaniałych zabytków, nazywane często Rzymem północy. To miasto Wschodu i Zachodu. Miasto kościołów i klasztorów - od zawsze charakteryzowała je wielonarodowość i związane z tym zróżnicowanie religii (w jednym mieście aż dwie archikatedry). Przebywając tutaj będziesz mógł dotknąć miejsca gdzie od zawsze stykały się różne kultury. To tutaj znajdują się aż 3 zabytki najstarszej architektury - romańskiej. W Przemyślu eksponuje swoje zbiory wiele muzeów, min. jedyne na świecie Muzeum Dzwonów i Fajek. Tutaj znajduje się też jedna z największych w Europie twierdz z okresu I Wojny Światowej – zespół fortyfikacji obronnych, który przez ponad pół roku bronił się przed niemalże 300 tysięczną armią rosyjską.

Spacerując po uliczkach Starego Miasta ryzykujesz, że zakochasz się w Przemyślu i nie będziesz chciał już nigdy stąd wyjechać...

Zapraszamy Cię do tego cudownego miasta. Pokażemy wszystko co najpiękniejsze, najciekawsze. Zarówno sam Przemyśl jak i okolice - bliższe i dalsze.
Przygotowaliśmy dla Państwa pobyt w 2** hotelu położonym w pobliżu centrum miasta (10 min. piechotą) oraz bezpośrednio przy dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Hotel posiada wygodne pokoje 2, 3, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz bardzo smaczną, domową kuchnię.

 

Termin: do uzgodnienia w 2017 r. 
Cena:
     180 zł/os   weekend (2 noclegi)
     630 zł/os   tydzień (7 noclegów)

 

Cena pobytu obejmuje:

  • noclegi (2 lub 7) w pokoju 2-osobowym,
  • wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (2 lub 7),
  • podatek VAT.
Więcej propozycji na stronie: www.bukowina.przemysl.pl

ul. Długosza 4, 37-700 Przemyśl

16 670 14 72

biuro@bukowina.przemysl.pl

www.bukowina.przemysl.pl