Pobierz aplikację na telefon »
Wydarzenie

Koncert muzyki Pink Floyd

Zespół Another Pink Floyd powraca do Przemyśla. 16 grudnia o godzinie 19:00 wystąpi w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Tym razem przygotowali ucztę na która składają się trzy dania główne: Dark Side Of The Moon, Wish You Were Here i Animals. Uzupełnieniem będą utwory z nowszych płyt.

Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego - Pink Floyd. Zespół, który nie tylko gra covery, ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów.

Osiągają to na wiele sposobów - między innymi - grając na instrumentach gwarantujących brzmienie podobne do pierwowzoru, używając pełni środków scenicznych takich jak: gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym: okrągły ekran na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł laserowych. Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści - dziesiątka  profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów daję gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.
Zespół "Another..." występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów.

Zapraszamy już 16 grudnia o godz. 19:00 na dwugodzinne widowisko z jedną przerwą.

Bilety w cenie od 50 zł do 100 zł do nabycia w kasie Centrum Kulturalnym oraz na stronie kupbilecik.pl

Koncert muzyki Pink Floydczwartek, 16 listopada 2017

19:00 - 22:00

sobota, 16 grudnia 2017

19:00 - 22:00

ul. S. Konarskiego 9, Przemyśl