Pobierz aplikację na telefon »
Wydarzenie

WYSTAWA FOTOGRAFII LOTNICZEJ

WYSTAWA FOTOGRAFII LOTNICZEJ NA 100 LECIE POWSTANIA POLSKIEGO LOTNICTWA WOJSKOWEGO


Dariusz Karnas, jak sam mówi o sobie, urodził się już dość dawno temu Przemyślu, przepięknie położonym mieście ze wspaniałą architekturą i długą historią, również lotniczą.
Tematem jego zainteresowań fotograficznych jest głównie lotnictwo, które przed laty stało się pasją i na wiele lat zdominowało sferę zawodową.
Aparat fotograficzny towarzyszy mu zawsze w lotniczych podróżach. Oprócz fotografii lotniczej, pasjonuje go historia lotnictwa i techniki lotniczej. Jest autorem lub współautorem kilkudziesięciu publikacji prasowych i książkowych z dziedziny historii lotnictwa i techniki lotniczej.

Zdjęcia, które autor przedstawi na tej wystawie, to tylko mały fragment wielu prac, które wykonał  w ciągu ostatnich lat,  podróżując po lotniskach Europy a elementem je łączącym jest „Biało-Czerwona Szachownica”, która obchodzi w bieżącym roku 100 rocznicę zatwierdzenia jej jako znak rozpoznawczy Lotnictwa Wojskowego RP.

Fotografie przygotowane do wystawy, to subiektywny wybór autora.
Zapraszamy Państwa na wernisaż wystawy, na którym Dariusz Karnas opowie o swojej pasji, której najważniejszym elementem stała się Biało-Czerwona Szachownica.

ZAMEK KAZIMIERZOWSKI W PRZEMYŚLU – GALERIA BASZTA
8 listopada 2018 r. godz. 17.00
Wystawa czynna do 11.12.2018

WYSTAWA FOTOGRAFII LOTNICZEJczwartek, 8 listopada 2018 - wtorek, 11 grudnia 2018, 17:00

17:00 - 17:00

Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, Przemyśl