Pobierz aplikację na telefon »
Wydarzenie

Krzysztofa Iwaneczko - JESTEM

27 kwietnia 2019 r. godz. 18.00 – PCKiN ZAMEK - „JESTEM” – koncert Krzysztofa Iwaneczko

Muzyczny Debiut Roku!
Krzysztof Iwaneczko mówi światu: „Jestem” - Artysta właśnie wydał debiutancki album. 

Krzysztof Iwaneczko jako rodowity przemyślanin występował na scenach Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK (Klub „Niedźwiadek”, Zamek Kazimierzowski) już wielokrotnie. Tym razem jednak będzie to koncert w ramach długo wyczekiwanej ogólnopolskiej trasy koncertowej.

– Kochani, to jest ten moment na który czekałem. Moment, w którym mogę powiedzieć Wam „Jestem!”. Czuję to najbardziej, kiedy staję na scenie, dzieląc się z Wami potężną dawką emocji. Nie mogę doczekać się tych spotkań – do zobaczenia!

Rok 2015 przyniósł Krzysztofowi Iwaneczko zwycięstwo w popularnym programie „The Voice of Poland”. Od tego czasu artysta rozpoczął działalność koncertową i realizował projekty artystów takich jak: Adam Sztaba, Piotr Rubik, Bartosz Chajdecki, Piotr Nazaruk.

„Jestem.” To tytuł debiutanckiej płyty (do sprzedaży trafiła w styczniu) Krzysztofa Iwaneczko oraz trasy koncertowej – na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. To zbiór autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: Laureat trzech nagród „Fryderyki” – Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof.

Bilety w cenie: 39 zł (I pula), 49 zł (II pula) [miejsca siedzące nienumerowane – pule dostępne do wyczerpania].
Bilety dostępne na: www.eventim.pl/goodtaste, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik i Media Markt.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Krzysztofa Iwaneczko - JESTEMsobota, 27 kwietnia 2019

18:00 - 21:00

Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, Przemyśl