Pobierz aplikację na telefon »
Wydarzenie

Kabaret TYRZECIA STRONA MEDALU

5 października 2019 r. godz. 19.00 – Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego - Kabaret TYRZECIA STRONA MEDALU w programie „Tak wcześnie a tak śmiesznie”


Bilety w cenie 25 zł (przedsprzedaż) na https://www.kupbilecik.pl/imprezy/37384/Przemyśl/Kabaret+Trzecia+Strona+Medalu/ i w sklepie muzycznym „MUSICLAND” ul. Serbańska 13, tel. 16 675 01 82 oraz w cenie 30 zł w dniu występu na Zamku Kazimierzowskim.

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. Obrońcy piosenki kabaretowej. Czterech facetów i grzejnik. Takie: kwartetowe trio w duecie akapella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje. Zaprezentują się z programem „Tak wcześnie a tak śmiesznie”. Męskie spojrzenie na damsko-męski i męsko-męski świat okraszone ewolucją żartu.

ORGANIZATOR GŁÓWNY (NAJEMCA) - Agencja START Nakło nad Notecią oraz KABARET Trzecia Strona Medalu, Damian Filowicz +48 517 801 487

PCKiN ZAMEK uprzejmie informuje, że organizator główny ponosi wyłączną odpowiedzialność za rodzaj, charakter i treści merytoryczne działań realizowanych w wynajętej sali PCKiN ZAMEK.
Wszelkie zobowiązania wobec osób trzecich związane z realizacją działań w wynajętych pomieszczeniach PCKiN ZAMEK pozostają po stronie NAJEMCY.

Kabaret TYRZECIA STRONA MEDALUsobota, 5 października 2019

19:00 - 21:00

Aleje 25 Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, Przemyśl