Imprezy turystyczne i sportowe

HISTORYCZNO-ARTYSTYCZNE WAKACJE NA ZAMKU KAZIMIERZOWSKIM

Dodaj do planera

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaprasza w każdy wtorek i czwartek lipca w godzinach 10.00 -12.30 do swojej siedziby na Zamku Kazimierzowskim. W czasie wakacji przestrzeń historyczna jednego z najcenniejszych pomników architektury w naszym mieście dostosowuje się do wymogów i uwzględnia również potrzeby najmłodszych w zakresie dobrej rozrywki i zabawy. Program nasz kierujemy do grup zorganizowanych (kolonie, półkolonie). Koszt uczestnictwa wynosi 12 zł od osoby za jeden dzień.

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. I Informacje i zgłoszenia: Dział Organizacji Imprez, tel. 16 678 50 61 wew. 23, m

Wszystkim którzy zagoszczą u nas proponujemy m.in.:  wędrówkę po zakamarkach Zamku Kazimierzowskiego połączoną z prezentacją filmów, naukę tańca dworskiego, zajęcia plastyczne i warsztaty twórcze w zamkowej scenerii, pokaz wybijania zamkowej monety, zabawy ruchowe na świeżym powietrzu, kreatywne warsztaty balonowe, teatr ze skrzynki, czytanie legend zamkowych, dyplomy dla wszystkich uczestników.