Spotkania, wykłady

Maria Żemełko - spotkanie autorskie

Dodaj do planera

"Wizje i wizjer" z cyklu "Przystanek Poezja"

Centrum Kulturalne w Przemyślu zaprasza miłośników poezji 26 lutego 2021 r. o godz. 18.00 na wirtualne spotkanie autorskie z Marią Żemełko zatytułowane „Wizje i wizjer”. To kolejne spotkanie, organizowane w ramach „Przystanku Poezja”, podczas którego będziemy mieli możliwość poznać twórczość przemyskiej poetki.

„Przystanek  Poezja” organizowany jest od 1999 r. kilka razy w roku. Dotychczas mięliśmy przyjemność gościć w CK czterdziestu dziewięciu poetów z Podkarpacia związanych z organizowanymi przez nas Dorocznymi Spotkaniami Poetów. Dzięki nim mieliśmy okazję poznać ich sylwetki oraz bogatą twórczość. Dodajmy, że rozpoczynające ten rok spotkanie autorskie z Marią Żemełko będzie jubileuszowym, bo już 50. "Przystankiem Poezja". Cieszymy się, że nadal niezmiennie możemy promować i odkrywać dla szerszego kręgu odbiorców poetycki dorobek podkarpackich poetów.

Lutowy wieczór autorski odbędzie się ze względu na obostrzenia epidemiczne jeszcze online, jednak będziecie mieli Państwo możliwość zapoznać się z poetką i jej wierszami. Zapraszamy więc na kanał YouTube.com/centrumkulturalne, a także na stronę Centrum Kulturalnego www.ck.przemysl.pl. Będzie dostępny także na Facebooku, gdzie po spotkaniu wspólnie z Autorką będziemy odpowiadać na Państwa pytania i komentarze. Pierwszym 10 osobom, które zwrócą się do nas z prośbą, prześlemy przygotowany specjalnie na tę okazję mały zbiorek poetycki pt. „Wizje i wizjer” z utworami Marii Żemełko.