Pobierz aplikację na telefon »

Aplikacja mobilna

"Przemyśl mobilny/ Przemyśl mobile"- aplikacja dedykowana urządzeniom mobilnym (tablet/smartfon/iPhone/iPad), dostępna na najpopularniejsze systemy operacyjne (Android i iOS).

   


Przemyśl mobilny – najlepszą aplikacją miejską w Polsce! Przemyśl powrócił zwycięsko z gali Mobile Trends Awards 2014. Nasza aplikacja „Przemyśl mobilny” wygrała w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną”."Przemyśl mobilny" dostępny jest w dwóch językach: polska i angielska wersja językowa.

Aplikacja jest dostosowana do różnych rozdzielczości ekranowych dostępnych w urządzeniach mobilnych (laptop/smar fon/tablet).

Obiekty znajdujące się w naszym systemie zostały podzielone według przejrzystych kategorii (np. gastronomia, noclegi, kultura i sztuka, sport i rekreacja), dzięki którym w łatwy sposób można odnaleźć informacje gdzie można w Przemyślu coś zjeść, gdzie przenocować, jak spędzić czas wolny czy zaplanować weekend.

Znajdziecie tu Państwo informacje o naszych zabytkach, muzeach, miejscach wartych odwiedzenia a także wiele informacji praktycznych takich jak komunikacja i transport, apteki i pomoc medyczna, adresy urzędów pocztowych, instytucji, biur turystycznych czy bankomatów.

Praktyczny planer umożliwia użytkownikowi wybór interesującej go atrakcji poprzez dodanie odpowiedniego obiektu/wydarzenia do kalendarza i zaplanowanie np. weekendowego pobytu w Przemyślu.

To wszystko sprawia, że strona jak i aplikacja staje się praktycznym informatorem zarówno dla turystów jak i mieszkańców Przemyśla.

Obiekty zostały opatrzone opisem, danymi teleadresowymi, większości przypadków również zdjęciami a ich lokalizację ułatwia wskazanie ich pozycji na dołączonej do każdego obiektu mapie. Dzięki opcji „pokaż trasę” nasza aplikacja wskaże drogę do wybranego obiektu.


Portal i aplikacja są na bieżąco aktualizowane i wzbogacane o nowe treści (np. opisy zabytków czy tras turystycznych). Użytkownik aplikacji w każdej chwili ma możliwość pobrania aktualnej jej wersji (np. z najświeższymi informacjami o imprezach kulturalnych, sportowych i turystycznych). Równocześnie aplikacja będzie powiadamiać raz w miesiącu o możliwości aktualizacji.

Aplikacja działa zarówno w trybie online jak i offline. Po pierwszym pobraniu aplikacji dostęp do Internetu, sieci WiFi czy transmisji danych sieci komórkowej jest wymagany tylko w przypadku pobrania aktualizacji lub korzystania z nawigacji, która wskaże drogę do wybranego miejsca.
AppStore AppStore