Pobierz aplikację na telefon »

Galerie

Twierdza Przemyśl

Twierdza Przemyśl

Dziś otaczające miasto forty Twierdzy Przemyśl, skrywające się wśród urokliwych wzgórz, to wspaniały zabytek architektury militarnej. Obiekt, który dawniej budził grozę, teraz szczęśliwie... Więcej »

Przemyśl

Przemyśl

Przemyśl to jedno z najstarszych i najbardziej uroczych miast Polski. Znajduje się w nim jedna z największych liczb obiektów zabytkowych w skali ogólnopolskiej. Coś z jego atmosfery i... Więcej »

Przemyśl wieczorową porą

Przemyśl wieczorową porą

Wieczorem, gdy zajdzie słońce, zapraszamy na spacer po przemyskiej starówce. Okres świąteczny, to wyjątkowa okazja aby zobaczyć miasto oświetlone kolorowymi iluminacjami. Więcej »

Wielkie widowisko multimedialne

Wielkie widowisko multimedialne

Wielkie widowisko "Zdarzyło się sto lat temu czyli opowieść o miłości, wojnie, tęsknocie i nadziei". Widowisko multimedialne z udziałem orkiestry symfonicznej, solistów i aktorów.  Więcej »

Wideo

Węrówka po Twierdzy Przemyśl

Węrówka po Twierdzy Przemyśl

Wędrówka po Twierdzy Przemyśl Twierdza, która w 1914 roku uratowała austro-węgierską monarchię. Ponad 1300 000 żołnierzy przez niemal 5 miesięcy broniło Bramy Węgier, tocząc ciężkie i krwawe... Więcej »

Bike Town Przemyśl 2018

Bike Town Przemyśl 2018

Oficjalna relacja - Ekstremalne wyczyny, spektakularne skoki! Jedyna taka impreza rowerowa w Polsce. Już po raz piąty na ulicach miasta odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Bike Town Przemyśl!  Więcej »

PRZEMYŚL FORTRESS

PRZEMYŚL FORTRESS

TODAY THE FORTS OF THE PRZEMYŚL FORTRESS HIDDEN BETWEEN CHARMING HILLS ARE A GREAT MILITARY ARCHITECTURE RELIC OF THE PAST. THE OBJECT WHICH USED TO CAUSE FEAR AND THREAT TODAY ELICITS THRILLS AND... Więcej »

Przemyśl Time

Przemyśl Time

Film pt. "Przemyśl Time" przesłany na konkurs pt. "Nakręcony Przemyśl". Autor: Tomasz Trojnar. Zgłoszenie nr 04.  Więcej »

Wokół historii (PL)

Wokół historii (PL)

Wokół historii. Filmik zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Produkcja: Irek Janion i Rafał Paśko. Więcej »

Przemyskie cmentarze

Przemyskie cmentarze

Etiuda "Chcąc poznać miasto, trzeba zobaczyć jego cmentarze". Spacer po przemyskich nekropoliach. Autor: Dariusz Delmanowicz Więcej »

Hejnał Miasta Przemyśl

Hejnał Miasta Przemyśl

Któż z nas nie zna pięknego hejnału, płynącego do nas codziennie na falach eteru z krakowskiej wieży Mariackiej. Hejnał ten stał się miłą, niejako własnością całej Polski. Piękna jest legenda o... Więcej »

Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce

Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce

Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce koło Przemyśla. Głównym celem imprezy jest promocja wśród mieszkańców województwa podkarpackiego wiedzy na temat produktów tradycyjnych, w tym powstałych z... Więcej »

RP Zima

RP Zima

Tytuł „RP Zima" mówi w zasadzie wszystko. Zapraszamy do zaśnieżonego Przemyśla i zachęcamy do korzystania z jego zimowych atrakcji. Klip reklamowy zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego przez... Więcej »