Pobierz aplikację na telefon »

Galerie

Wielkie widowisko multimedialne

Wielkie widowisko multimedialne

Wielkie widowisko "Zdarzyło się sto lat temu czyli opowieść o miłości, wojnie, tęsknocie i nadziei". Widowisko multimedialne z udziałem orkiestry symfonicznej, solistów i aktorów.  Więcej »

Wideo

Przemyśl Time

Przemyśl Time

Film pt. "Przemyśl Time" przesłany na konkurs pt. "Nakręcony Przemyśl". Autor: Tomasz Trojnar. Zgłoszenie nr 04.  Więcej »

Wokół historii (PL)

Wokół historii (PL)

Wokół historii. Filmik zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego w Przemyślu. Produkcja: Irek Janion i Rafał Paśko. Więcej »

Przemyskie cmentarze

Przemyskie cmentarze

Etiuda "Chcąc poznać miasto, trzeba zobaczyć jego cmentarze". Spacer po przemyskich nekropoliach. Autor: Dariusz Delmanowicz Więcej »

Hejnał Miasta Przemyśl

Hejnał Miasta Przemyśl

Któż z nas nie zna pięknego hejnału, płynącego do nas codziennie na falach eteru z krakowskiej wieży Mariackiej. Hejnał ten stał się miłą, niejako własnością całej Polski. Piękna jest legenda o... Więcej »

Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce

Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce

Festiwal Derenia w Arboretum Bolestraszyce koło Przemyśla. Głównym celem imprezy jest promocja wśród mieszkańców województwa podkarpackiego wiedzy na temat produktów tradycyjnych, w tym powstałych z... Więcej »

RP Zima

RP Zima

Tytuł „RP Zima" mówi w zasadzie wszystko. Zapraszamy do zaśnieżonego Przemyśla i zachęcamy do korzystania z jego zimowych atrakcji. Klip reklamowy zrealizowany na zlecenie Urzędu Miejskiego przez... Więcej »