Aplikacja "Przemyśl mobilny" (Android/iOS)

 "Przemyśl mobilny/ Przemyśl mobile"- aplikacja dedykowana urządzeniom mobilnym (tablet/smartfon/iPhone/iPad), dostępna na najpopularniejsze systemy operacyjne (Android i iOS).

Przemyśl mobilny – najlepszą aplikacją miejską w Polsce! Przemyśl powrócił zwycięsko z gali Mobile Trends Awards 2014. 

Nasza aplikacja „Przemyśl mobilny” wygrała w kategorii „Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną”. 

12 lutego 2015 roku w Krakowie po raz czwarty zostały wręczone prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards, przyznawane dla najlepszych firm i instytucji z branży mobilnych technologii. 

Zwycięzców wyłoniła kapituła konkursowa, w skład której weszli eksperci z branży mobilnej i IT. Już sama nominacja do ścisłego grona finalistów była dla nas dużym wyróżnieniem a docenienie naszej produkcji przez ekspertów sprawiło, że zwycięska statuetka MTA trafiła do Przemyśla.


Pobierz aplikację "Przemyśl mobilny" na Android (Google Play): 
tutaj>>>Pobierz aplikację "Przemyśl mobilny" na iOS (Apple Store):  tutaj>>>"Przemyśl mobilny" dostępny jest w dwóch językach: polska i angielska wersja językowa.

Aplikacja jest dostosowana do różnych rozdzielczości ekranowych dostępnych w urządzeniach mobilnych (laptop/smartfon/tablet).

Obiekty znajdujące się w naszym systemie zostały podzielone według przejrzystych kategorii (np. gastronomia, noclegi, kultura i sztuka, sport i rekreacja), dzięki którym w łatwy sposób można odnaleźć informacje gdzie można w Przemyślu coś zjeść, gdzie przenocować, jak spędzić czas wolny czy zaplanować weekend.


Znajdziecie tu Państwo informacje o naszych zabytkach, muzeach, miejscach wartych odwiedzenia a także wiele informacji praktycznych takich jak komunikacja i transport, apteki i pomoc medyczna, adresy urzędów pocztowych, instytucji, biur turystycznych czy bankomatów. 

Praktyczny planer umożliwia użytkownikowi wybór interesującej go atrakcji poprzez dodanie odpowiedniego obiektu/wydarzenia do kalendarza i zaplanowanie np. weekendowego pobytu w Przemyślu.

To wszystko sprawia, że strona jak i aplikacja staje się praktycznym informatorem zarówno dla turystów jak i mieszkańców Przemyśla. 

Obiekty zostały opatrzone opisem, danymi teleadresowymi, większości przypadków również zdjęciami a ich lokalizację ułatwia wskazanie ich pozycji na dołączonej do każdego obiektu mapie. Dzięki opcji „pokaż trasę” nasza aplikacja wskaże drogę do wybranego obiektu.


Portal i aplikacja są na bieżąco aktualizowane i wzbogacane o nowe treści (np. opisy zabytków czy tras turystycznych). Użytkownik aplikacji w każdej chwili ma możliwość pobrania aktualnej jej wersji (np. z najświeższymi informacjami o imprezach kulturalnych, sportowych i turystycznych). Równocześnie aplikacja będzie powiadamiać raz w miesiącu o możliwości aktualizacji.


Aplikacja działa zarówno w trybie online jak i offline. Po pierwszym pobraniu aplikacji dostęp do Internetu, sieci WiFi czy transmisji danych sieci komórkowej jest wymagany tylko w przypadku pobrania aktualizacji lub korzystania z nawigacji, która wskaże drogę do wybranego miejsca.

Czytaj również